Rus Bakıcı

Rus bakıcı; Rusça ve Türkçe bilen ve aynı zamanda Rusya vatandaşı olan gündüzlü yada yatılı kalabilen bakıcıdır. Rus bakıcılar, bebek, çocuk ve yaşlı hasta bakıcılığı hizmeti veren güvenilir kişilerdir. Rus bakıcı adayları aldığı üniversite eğitimi ile eğitimli bakıcı kategorisinde iyi derece de Rusça dili haricinde İngilizce bilen bakıcı adayıdır.

Rus Bakıcılar

Rus bakıcı, bebek ve çocuk bakımı dışında yaşlı ile hasta bakıcılığı da yapar. Ayrıca ev işlerine yardımcı ihtiyacı olan aileler içinde eve veya villaya yardımcı bayan olarak ev temizliği yada ev hizmetlisi personeli olarak çalışır. 

Rus Bakıcı Nasıl Çalışır?

Rus bakıcı; haftanın 5 günü yada anlaşmaya ücretine bağlı olarak 6. günü 09:00 – 18:00 arası gündüzlü olarak yada haftanın 6 günü yatılı kalarak 1 gün yatılı izin vererek çalıştırabileceğiniz ev personelidir. Rus bakıcılar, aşağıdaki sıraladığımız hizmetleri sunar. 2023 Rus Bakıcı Ücretleri Ne Kadar?

Rus Bakıcı Ücretleri 

Rus bakıcı ücretleri 2023 hakkında genel olarak ortalama bilgi vermemiz gerekir ise gündüzlü ev dışında kalıp hafta içi 5 gün 09:00 – 18:00 saatleri arasında görevini yapan Rus bakıcı fiyatları 700 – 800 dolar arasında olup haftanın 6 günü evde kalabilen 1 gün yatılı izin yapan bakıcı ücreti ise 800 – 1000 dolar arasında ortalama bir rakam talep etmektedir.

Rus Bakıcı Arıyorum

Rus bakıcı arıyorum, diyorsanız. Doruk Bakıcı Danışmanlık olarak İŞKUR güvencesi ile bebek ve çocuk bakımı konusunda deneyimli, referanslı yaşlı ve hasta bakıcı olarak çalışan profesyonel bakıcı temini yapıyoruz. 

Sizde evinizde gündüzlü veya yatılı kalabilen Rus bakıcı arıyorum, diyorsanız. Hemen bizi arayarak evde çocuk bakımı yada ev hizmetlisi olarak çalıştırabileceğiniz kırgız personel tutma konusunda destek alabilirsiniz.

ARA