Bulgar Bakıcı

Bulgar bakıcı; Türkiye’de yada yurt dışında yaşayan aileler için avrupa birliği üye ülke vatandaşı olup Avrupa Birliği pasaportlu bir bakıcı olup AB üye ülkelerinde vizesiz ve sınırsız kalış iznine sahip bakıcılardır. Bulgar bakıcı genellikle ailelerin bebek ve çocuklarına yada yaşlı ile hastalarına bakım veya gözetim sağlayan bir kişidir. Bulgar Çocuk bakıcısı, çocukların güvenliğini ve refahını sağlamak, eğlenceli ve öğretici aktiviteler düzenlemek ve ailelerin günlük yaşamlarını kolaylaştırmak amacıyla çalışır. 

Bulgar Bakıcı 

Bulgar bakıcı, Bulgaristan’dan gelen ve bir ailenin veya bireyin evinde yaşayarak çocuk bakımı, yaşlı bakımı, hasta bakımı veya ev işleri gibi hizmetler sunan bir bakıcıdır. Bulgar bakıcı, bebek ve çocuk bakımı dışında yaşlı ile hasta bakıcılığı da yapar. Ayrıca ev işlerine yardımcı ihtiyacı olan aileler içinde eve veya villaya yardımcı bayan olarak ev temizliği yada ev hizmetlisi personeli olarak çalışır. 

Bulgar Bakıcı Nasıl Çalışır?

Bulgar bakıcı; haftanın 5 günü yada anlaşmaya ücretine bağlı olarak 6. günü 09:00 – 18:00 arası gündüzlü olarak yada haftanın 6 günü yatılı kalarak 1 gün yatılı izin vererek çalıştırabileceğiniz ev personelidir. Bulgar bakıcılar, aşağıdaki sıraladığımız hizmetleri sunar. 2023 Bulgar Bakıcı Ücretleri Ne Kadar?

Bulgar Bakıcı Ücretleri

Bulgar bakıcı ücretleri 2023 hakkında genel olarak ortalama bilgi vermemiz gerekir ise Bulgar bakıcı fiyatları 1.100 – 1.300 dolar arasındadır. Yurt dışı bulgar bakıcı ücreti ise 1.500 ile 1.800 Euro arasındadır.

Bulgar Bakıcı Arıyorum

Bulgar bakıcı arıyorum, diyorsanız. Güvenilir bakıcı sitesi olan Doruk Bakıcı Danışmanlık olarak İŞKUR güvencesi ile bebek ve çocuk bakımı konusunda deneyimli, referanslı yaşlı ve hasta bakıcı olarak çalışan profesyonel bakıcı temini yapıyoruz. 

Sizde evinizde gündüzlü veya yatılı kalabilen Bulgar bakıcı arıyorsanız. Hemen bizi arayarak evde çocuk bakımı yada ev hizmetlisi olarak çalıştırabileceğiniz Bulgar personel tutma konusunda destek alabilirsiniz.