Filipinli Bakıcı Arıyorum

Filipinli bakıcı Dünyanın bir çok yerinde ikamet eden ailenin bebek & çocuk bakıcısı olarak tercih ve talep edilen ev hizmetlisi haline gelmiştir. Filipinli dadının tanımında bahsettiğimiz gibi Filipinler’de 600.000 ila 2.5 milyon ev işçisi olduğu tahmin ediliyor. Ülke dışındaki, Filipinli bakıcılar, ülkenin en çok para gönderenleri arasındadır. Filipinler’in, Uluslararası Çalışma Örgütü; kadınlar, ülkedeki ev işçilerinin %84’ünü oluşturduğunu raporlamaktadır. Buna karşılık, Filipinlerin geleneksel işgücünün sadece %38’i kadınlardan oluşuyor. 

Filipinli Bakıcı 

Filipinli bakıcı; bebek & çocuk bakıcısı sektöründe akıcı İngilizce konuşan gündüzlü veya yatılı çalışabilen eğitimli, güvenilir, tecrübelerini referansları ile destekleyen, profesyonel bakıcılık hizmeti veren kişidir. 

Filipinli bakıcılar, tek veya ikiz olup yenidoğan, 0-24 aylık bebek bakımı yada 3 yaş ve üzeri çocuk bakımını üstlenerek çocuğun gelişimine katkı sağlayan, aynı zaman akıcı ve iyi derece İngilizce öğrenmesine destek olur. Ayrıca anlaşmaya bağlı olarak çocuğun yaşının da göz önünde bulundurarak hafif ev işlerine de yardımcı olabilir.

Filipinli Bakıcı Özellikleri

1.Aile ve Çocuk Odaklı 

Filipinli insanlar inanılmaz derecede aile ve çocuk odaklıdır, genellikle tek bir hanede 3 nesil yaşar. Filipinli bir dadı tutmanın en önemli avantajlarından biri, tüm aile üyelerine karşı doğuştan gelen sevgi ve saygıdır. Filipinli kız ve erkek çocuklar, kardeşlerine küçük yaşlardan itibaren yüksek düzeyde şefkat aşılayarak, onlara büyük özen göstermeye teşvik edilir. 

2.İyimser 

Filipinli dadıların bir başka güzel ve tanımlayıcı özelliği de özverileri ve iyimserlikleridir. Bir mücadele olsun ya da olmasın, ailelerinin geçimini sağlamak için çok çalışacaklar. Bu, kendi çocuklarınıza aşılamak isteyeceğiniz iyimserlik ve olumlu düşünce düzeyidir. 

3.Kibar 

Filipinli biriyle tanışana kadar kibar olduğunu asla bilemezsin. Herkese en üst düzeyde saygıyla davranan harika insanlar. Bu, çocuklarınızın birlikte yetiştirilmesi için harika bir örnek. 

4.Lezzetli Yemekler  

Filipinli kadınların bir başka harika özelliği de harika yemeklere olan aşklarıdır. Birçok genç Filipinli kız, küçük yaşlardan itibaren anneleriyle birlikte yemek yapmayı öğrenmeye teşvik edilecek. Çocuklarınızın tutkulu bir şeften harika, sağlıklı yiyecekler alacağını bilerek rahatlayabilirsiniz. Daha ne isteyebilirsin? 

5.Yüksek Talep Var 

Filipinli dadılar giderek daha popüler hale geliyor ve bunun da iyi bir nedeni var! Onları dünyanın her yerinde, Londra, New York, Hong Kong, Dubai ve daha fazlasında ailelerle çalışarak bulabilirsiniz! 

6.Akıcı İngilizce 

Filipin halkının büyük çoğunluğu için İngilizce ikinci dildir. Bu, dadınızla herhangi bir komplikasyon olmadan iletişim kurabileceğiniz anlamına gelir. Buna ek olarak, araştırmalar, çok dilli insanların, özellikle diğer insanların duyguları söz konusu olduğunda, daha derin bir empati ve anlayış duygusuna sahip olduğunu göstermektedir. Bu, onları küçük çocuklara bakma ve ihtiyaçlarını yorumlama konusunda mükemmel kılar. 

7.Çalışkan ve Enerjik

Filipinliler çalışkandırlar ve sürekli mükemmellik için çabalarlar. Bu, doğuştan gelen başarılı olma arzusundan değil, aynı zamanda ailelerine bakmakla yükümlü olduklarından kaynaklanmaktadır. Filipinli kadınların çoğunluğu sadece kendileri için kazanmakla kalmayacak, bu nedenle kariyerlerini inanılmaz derecede ciddiye alacaklarından emin olabilirsiniz. 

8.Huzurlu 

Genel olarak konuşursak, Filipinli kadınlar sessiz ve huzurlu bir yaşam tarzı yaşarlar. Bu, yatılı bir bakıcınız varsa, izin günlerinde çok sessiz ve saygılı olmalarını bekleyebilirsiniz. 

9.Fedakar 

Filipinli dadılar her zaman mükemmellik için çabalarlar ve işverenlerini memnun etmek için ne gerekiyorsa yapacaklardır. Bu, çok çalışacakları ve sizin için fazladan yol kat edecekleri anlamına gelir. Fazladan yardıma ihtiyacınız olursa, çağrıldıklarında fedakarlık yapmaya hazır olacaklarını bilmek güzel. 

10.Esnek Tatiller – Seyahat Engelsiz 

Filipinli dadılar genellikle tatillerini sadece eve dönmek ve ailelerini ziyaret etmek için kullanırlar. Bu, her zaman tatil talep etmeyeceklerinden emin olabileceğiniz anlamına gelir.

Filipinli Bakıcı Ücretleri

  • Filipinli Bakıcı Fiyatları; Gündüzlü 1.000 $ – 1.200 $ aralığında, Yatılı 1.200 $ – 1.500 $ talep eder. 
  • Etopyalı, Endonezyalı, Nepalli Bakıcı; Gündüzlü 900-1.100$ aralığında, Yatılı 1.000 $ -1.200 $ dolardır. 
  • Ugandalı, Ganalı, Nijeryalı, Kenyalı Bakıcı;  Gündüzlü 15.000TL – 20.000TL, Yatılı 18.000 TL – 25.000 TL arasındadır.

Filipinli Bakıcı Arıyorum

Bebek veya çocuk bakıcısı olarak filipinli bakıcı mı arıyorsunuz? Sizde göz bebeğiniz evladınız için en iyi filipinli bakıcı arıyorum, diyerek en uygun bakıcı adayını bulmak mı istiyorsunuz? Sizlere filipinli bakıcı getirme yolu ile 800 dolar maaşla yurt dışından getirerek yada Türkiye’de bulunan hazır personellerimizle aşağıdaki fiyatları ile temin edebilirsiniz. 

ARA