Gürcü Bakıcı

Gürcü bakıcı, yarı Avrupa Birliği vatandaşı olan (AB) üyeliği olan ülkelerde 180 günde 90 gün kalabilen avrupa pasaportlu (vizeli) bakıcıdır. Gürcü bakıcılar, genellikle ebeveynlerin bebek ve çocuklarına yada yaşlı ile hastalarına bakım veya gözetim sağlayan bir kişidir. Gürcü Çocuk bakıcısı, çocukların güvenliğini ve refahını sağlamak, eğlenceli ve öğretici aktiviteler düzenlemek ve ailelerin günlük yaşamlarını kolaylaştırmak amacıyla çalışır. 

Gürcü Bakıcı

Gürcü bakıcı, bebek ve çocuk bakımı dışında yaşlı ile hasta bakıcılığı da yapar. Ayrıca ev işlerine yardımcı ihtiyacı olan aileler içinde eve veya villaya yardımcı bayan olarak ev temizliği yada ev hizmetlisi personeli olarak çalışır. Gürcü ev yardımcısı olarak da ailenin günlük ev işlerinide yaparak yaşamı kolaylaştırmak amacıyla çeşitli ev hizmetleri sağlar.

Gürcü Bakıcı Neden Tercih Edilir?

Gürcü bakıcı, disiplinli, titiz ve çalışkan olmalarının yanı sıra avrupa birliğine üye ülkelere 3 ay boyunsuz vize gerektirmeden giriş yapabiliyor, oturma izni almadan kalabiliyor olmasıdır. 

Gürcü Bakıcılar

Gürcü bakıcılar; haftanın 5 günü yada anlaşmaya ücretine bağlı olarak 6. günü 09:00 – 18:00 arası gündüzlü olarak yada haftanın 6 günü yatılı kalarak 1 gün yatılı izin vererek çalıştırabileceğiniz ev personelidir. Gürcü bakıcılar, aşağıdaki sıraladığımız hizmetleri sunar. 2023 Gürcü Bakıcı Ücretleri Ne Kadar?

Gürcü Bakıcı Ücretleri

Avrupa’da gürcü bakıcı ücreti 2023 yılında genel olarak ortalama 1.100 ile 1.400 Euro arasında iken Türkiye’de gürcü bakıcı fiyatı ise 1.000-1200 dolar olduğunu söyleyebiliriz.

Gürcü Bakıcı Arıyorum

Gürcü bakıcı arıyorum, diyorsanız. Doruk Bakıcı Danışmanlık olarak İŞKUR güvencesi ile bebek ve çocuk bakımı konusunda deneyimli, referanslı yaşlı ve hasta bakıcı olarak çalışan profesyonel bakıcı temini yapıyoruz. 

Sizde evinizde gündüzlü veya yatılı kalabilecek Gürcü bakıcı arıyorsanız. Hemen bizi arayarak, aradığınız evde çocuk bakıcısı yada ev yardımcısı olarak çalıştırabileceğiniz Gürcistanlı (Gürcü) personeli temin etme konusunda destek alabilirsiniz.