Hakkımızda

Dora Danışmanlık, 2012 yılından beri yüz binlerce bireysel ve kurumsal müşterisinin bakıcı ve personel ihtiyacının temini konusunda insan kaynakları alanında hizmet sunan, sektörünün önde gelen firmaları arasında olmanın haklı gururunu değerli müşterileri birlikte yaşamaktadır.

Dora Danışmanlık; çocuk, bebek ve yaşlı hasta bakımı, yaşam ve çalışma alanlarınızın bakımı, temizliği vb diğer konularda tüm mekanlarınız için, tam veya yarı zamanlı kalifiye personel hizmeti ihtiyacına yönelik profesyonel insan kaynakları çözümleri sunuyoruz.

Çalışma Şeklimiz

Müşterilerimizden gelen personel talepleri doğrultusunda istedikleri kriterlere uygun adayları kendi cv portföyümüzde değerlendirerek temin ediyoruz. Daha sonrasında müşterimizin talep etmiş olduğu uygun aday ile müsait olduğu zaman dilimi içerisinde, ofisimizde bizim de bulunduğumuz bir görüşme organize ediyoruz. 

Belirlenmiş ve seçilmiş aday ile anlaşma sağlandığı taktirde 3 yeni eleman bulacağımızı taahhüt eden 6 aylık bir sözleşme yapıyoruz.Danışmanlık hizmeti için çalışanın bir (1) maaşı kadar hizmet bedeli alıyoruz. 

Misyonumuz

Bireysel ve kurumsal müşterilerimize doğru, güvenilir ve ihtiyaca yönelik insan kaynakları hizmeti sunarken, istihdama katkı sağlamak için kaliteli danışmanlık yapmaktır.
Eleman veya personel arayan bireysel yada kurumsal işveren ile işçi arasındaki güvenilir köprü olmaktır. Müşterilerimizin memnuniyet ve güvenlerini daima ön planda tutarak, portföyümüzü en verimli şekilde değerlendirmek ve hizmet kalitemizi en üst düzeyde tutmak vazgeçilemez görevimizdir.
Değerlerimiz
İnsan Kaynakları sektöründe günümüz ihtiyaçlarını ve geleceğin dinamiklerini takip ederek “doğru işe doğru insan” politikamızla öncü ve en çok tercih edilen lider danışmanlık firması olmaktır.

 

Misyonumuz

– Müşterilerimizin personel talep ve tercihlerine uygun çözümler sunmak, beklentilerine zamanında yanıt vermek, güvene dayalı ilişkiler geliştirmek, verdiğimiz sözü yerine getirmek.

– Dürüstlük, şeffaflık ve tarafsızlıktan ödün vermemek.

– İnsan odaklı yaklaşım sergilemek.

– Daima yenilikçi ve gelişime açık olmak.

– Kişilerin ırkına, inancına, politik görüşlerine, cinsiyetine ve yaşam tercihlerine bakmaksızın onlara eşit fırsatlar tanımak.

– Yaşadığımız topluma ve çevreye duyarlı olmak.