Hakkımızda

Ailelerimize en iyi bakıcı bulma sitesi olarak deneyimli, güvenilir, eğitimli ve referanslı Filipinli bakıcı başta olmak üzere Türk, Nepalli, Endonezyalı, Afrikalı, Türkmen, Özbek, Gürcü, Bulgar, diğer yabancı uyruklu bebek ve çocuk bakıcısı yada ev yardımcısı / ev işlerine yardımcı olarak çalıştırmak istediği ev hizmetlisi personeli temin ediyoruz. 2005 yılından beri en iyi bakıcı şirketleri arasında olup her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak Türk ve yabancı bakıcı temini yapmaktayız. 

Filipinli Dadı Danışmanlık ve Ajansı

Doruk danışmanlık şirketi olarak yıllar öncesinde ilk Türkiye’ye filipinli bakıcı getirmek isteyen ailelerin filipinli dadı bulma ve getirme sürecini yürütmeye başladık. Sonrasında ise Filipinler / Manila’da bulunan iş ortağımızla birlikte kendi portföyümüzle filipinli dadı arayan ailelerden gelen talepleri karşılamaya başladık.
 
İşbirliği ve güvene dayalı ilişkiler kurmayı önemsiyoruz. Müşterilerimizle yakın bir iletişim içinde oluyor, ihtiyaçlarını anlamaya çalışıyor ve onlarla uzun vadeli bir iş birliği sağlamak için çaba gösteriyoruz. Müşteri odaklı çözümler sunarak, onların beklentilerini aşmayı hedefliyoruz.
 
Doruk Danışmanlık, Türkiye İş Kurumuna bağlı özel izinle ev personeli ve bakıcı bulma hususunda yetkili, Türkiye geneli 81 il/ilçe’de öncelikle bakıcı, dadı veya ev yardımcısı/ev işlerine yardımcı temini hizmeti veren 1537 Nolu Özel İstihdam Bürosudur.
 

NEDEN DORUK?

Neden adımız Doruk; Dağ gibi yüksek şeylerin tepesi, en yüksek yeri, zirve, heyecan, sevinç, coşku vb. duygularda ulaşılan en üst nokta. En üstün başarı düzeyidir. Dora isminin “TDK” sözlüğündeki anlamı olan (doruk,zirve) gibi işimizi sektörün en doruk kısmında olmak için güvenilirlik, deneyim ve tecrübemizle bakıcı sektöründe zirve için hizmetinizdeyiz.

“SİZİNLE BİRLİKTE BÜYÜMEK İÇİN BURADAYIZ!”

SIKÇA SORULAN SORULAR

  • Aday ile anlaşıldığı taktirde, 6 ay içerisinde herhangi bir sorun olması halinde, tekrar herhangi bir komisyon ücreti ödemeden komisyonsuz ve 3 DEFA personel değişikliği hakkınız bulunmaktadır. 
  • Bu hizmetimiz için çalışanın 1 maaşı kadar hizmet bedeli almaktayız.

4904 sayılı Türkiye İş Kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır. Bu hizmetimiz için çalışanın maaşı kadar komisyon + KDV işverenden alınmaktadır.

Aday ile anlaşmazlık olması halinde, 6 ay içerisinde tekrar herhangi bir komisyon ücreti ödemeden komisyonsuz ve 2 defa personel değişikliği hakkınız bulunmaktadır. 

Yurt içinde 81 il’de hizmet vermekte olduğumuz gibi, Yurt dışına da herhangi bir ülkede veya Avrupa birliğine üye ülkelere dahil olan vize gereken Dünya ülkelerine de en uygun personellerimizle hizmet veriyoruz.

20 yıldan daha fazladır, sektörel tecrübemiz ve portföyümüzle sizlere personel temini hizmeti vermekteyiz. 

Görüşmelerimizi genellikle ofisimizde gerçekleştiriyoruz, eğer ki ailemizin müsaitlik durumu uygun değil ise evinde yada online olarak görüşmeleri yapıyoruz.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

HİZMETLERİMİZ