Ev İşlerine Yardımcı

EV İŞLERİNE YARDIMCI

Ev yada villanıza aradığınız gündelikçi, aylıkçı, tam zamanlı veya yatılı olarak ev temizliği konusunda ihtiyacınız olan güleryüzlü, referanslı, tecrübeli, profesyonel ve güvenilir hizmet sunabilecek  “Ev İşlerine Yardımcı” eleman temin ediyoruz. 

Çocuklu yada çocuksuz ailenin olmazsa olmaz diyebileceği konuların başında ev işlerine yardımcı bayan gelmektedir. Çocuklu aile ile çocuksuz işverenlerin temizlikçi bayandan beklentisi farklılık göstermektedir. Eve yardımcı bayan arayanlar, öncelikle ev temizliği konusunda temizlikçi kadın ile beklentilerini açık ve net bir şekilde konuşmalıdır.

Sizde ev işlerine yardımcı bayan arıyorum diyorsanız! Hemen bizi arayabilirsiniz.

EV İŞLERİNE YARDIMCI BAYAN

Ev Yardımcısı (Temizlikçi) Görevleri

Günlük ev işlerinin tamamını yapmak (Yemek, Ütü, temizlik, çamaşır, bulaşık)

Çalışma şekli

Yatılı tam zamanlı haftada bir gün 24 saat izin kullanırlar aile ile yapılan anlaşma gereği hafta içi veya hafta sonu izin kullanılır.

Gündüzlü hafta içi veya talebiniz doğrultusunda hafta sonu cumartesi dahil çalışır. Pazar günü izin kullanır.

Part-time, haftanın belli gün ve ya saatlerinde talebinize göre hizmet verir.

EV İŞLERİNE YARDIMCI ÜCRETLERİ

Ev yada villa temizliği için ev işlerine yardımcı arayan işverenlerin en çok merak ettiği ve Google.com’da araştırdığı konulardan biride ev işlerine yardımcı ücretleri olmuştur. Son zamanlarda referanslı eve yardımcı bayan ile çalışmak isteyen işverenler ev işlerine yardımcı fiyatları 2019 yılında ise dolar yada TL maaş ödemesi konusu değişen döviz kurlarına bağlı olarak personelle anlaşarak ödemeyi TL olarak da yapabilmektedir. Yabancı yardımcı bayan maaşı bakıcı özelliklerine bağlı olarak farklılık göstermektedir.

EV İŞLERİNE YARDIMCI ARIYORUM

Ev işlerine yardımcı arayan işverenler için güleryüzlü, güvenilir, eğitimli ve referanslı temizlikçi bayan konusunda portföyümüz deneyimli kişilerden oluşmaktadır.

Alanında uzman insan kaynakları personellerimiz ev ve villa temizliği için en uygun ev işlerine yardımcı bayan adayı belirlemek için itina ile çalışmaktadır.

Sizde eve yardımcı bayan arıyorum diyorsanız! Hemen bizi arayabilirsiniz.

Bakıcı ve ev yardımcısı bulmak için hemen bizi arayabilirsiniz.