Filipinli Yardımcı

Filipinli Yardımcı (Ev İşlerine Yardımcı); Yoğun iş hayatı olun villa da yaşayan aileler temizlik ve ütü gibi ev işlerini yapmakta zorlanabilir. Karı koca birlikte çalışan ve çocukları okula veya kreşe giden ebeveynler, ev işi yapma ev temizlik konusunda ev & villa yardımcısı bayanın desteğine her zaman ihtiyacı olur.

Filipinli Hizmetli (Hizmetçi)

Filipinli hizmetli mi tutmak istiyorsunuz? Temizlikçi arıyorum, diyorsanız. filipinlidadi.com.tr ile iletişime geçen işverenlerimize en uygun hizmeti sunmaya çalışan özel istihdam ofisi olarak aracı olduğumuz filipinli ev temizlikçilerinin yüksek düzeyde özelliklere ve tecrübeye sahip olmasına son derece önem vermekteyiz. Ev temizliği dikkat, titizlik ve hijyen kurallarına en üst şekilde uymayı gerektiren bir hizmettir

Filipinli Ev & Villa Yardımcısı Ücretleri 

Gündüzlü tam gün olarak ev veya villa da sabah 08:30 başlar, akşam ise 18:30 saati arasında hafta içi beş (5) gün çalışan ev yardımcısı bayan fiyatı 1.000 $ ila 1.100 $ iken, haftanın 6 günü evde 24 saat yatılı kalarak çalışan filipinli yardımcı ücreti ise 1.100 $ – 1.400 $ arası talep eder. Villa yardımcısı fiyatları; elemanın özelliği, referansı, deneyimleri ve iş tecrübeleri ile birlikte çalışma yerine göre değişkenlik göstermektedir.