Yabancı uyruklu bakıcı şirketleri

Dora Danışmanlık; bakıcı şirketi güven ve kalite hizmeti anlayışı ile 7. yıldan beri profesyonel bakıcı şirketleri arasında en önde yerini korumaktadır. Siz değerli ailelerimiz sayesinden en çok tercih edilen bakıcı danışmanlık firması olmanın haklı gururunu sizlerle birlikte yaşamaktayız. 

Portföyümüz de siz değerli ebeveynlerimiz için çocuk bakımı, bebek bakımı, ev temizliği, hasta bakımı, yaşlı bakımı vb. işlerde çalıştırabileceğiniz Türk ve yabancı uyruklu personellerimiz mevcuttur. 

Neden DORA DANIŞMANLIK?

Anasayfa da sizlerle paylaşmış olduğumuz gibi neden bizle çalışmalısınız? Her başvuru yapan yada ajansımıza kayıtlı olan personellerimizin;

  • Özgeçmiş (CV) kontrolü yapılmaktadır.
  • Adli sicil kaydı; T.C. makamlarından alınmış olup arşivlenmekte ve sizle anlaşma sağlanması durumunda (güncel) kayıt belgesi size teslim edilmektedir.
  • Sağlık durumu kontrolü; firma olarak yabancılardan gerekli sağlık durumunu gösterir belge talep etmekteyiz. Fakat sizler içinize sindiği hastanede tekrar sağlık raporu talep ederek durumu gösterir belge alabilirsiniz. 
  • Eğitim belgesi diploma kontrolü; Türk veya yabancı personellerimize ait eğitim belgesi var mı yok mu? Ve bir kopyasını size teslim ederek işimizi profesyonel yapmaya çalışıyoruz.
  • Referans kontrolü varsa personelimizin bize sunduğu tüm referanslar tek tek kontrol edilir. Sizle anlaşması halinde alınan referanslar size teslim edilir. 
  • Adres (ikametgah) kontrolü; Türk veya yabancı personellerimizin gündüzlü ve yatılı çalıştırılması halinde olası durumlar için ev yani ikamet adresi gerek göç idaresi gerekse muhtarlıktan kontrol edilmektedir. Sizin talebiniz doğrultusunda ikametgah gösterir belgenin fotokopisi sizlere teslim edilmektedir.

Güvenilir Bakıcı Nasıl Bulunur? 

Bakıcı ararken bir çok yol seçilir. Bunlardan kısaca bahsetmek gerekirse; bakıcı iş ilanı sitesi, gazete iş ilani, eş, dost, komşu tavsiyesi gibi bir çok denenir. Fakat bir çok deneme hüsran ile sonlanmaktadır.

Güvenilir bakıcı bulmak için mutlaka öncelikle profesyonel hizmet sağlayan danışmanlık şirketi ile çalışmanızı sizlere tavsiye ederiz. 

Dora Danışmanlık; Türkiye geneli hizmet vermektedir. Aradığınız bakıcı için talebinizi ilettikten sonra uzman ik danışmanlarımız sizin için en uygun ve doğru aday için ellerinden geleni yapacaklarından şüpheniz olmasın. 

Dora Danışmanlık Türkiye geneli yabancı uyruklu bakıcı şirketleri arasında tüm illerde hizmet vermektedir.

İSTANBUL YABANCI UYRUKLU BAKICI ŞİRKETLERİ 

ANKARA YABANCI UYRUKLU BAKICI ŞİRKETLERİ 

İZMİR YABANCI UYRUKLU BAKICI ŞİRKETLERİ 

ANTALYA YABANCI UYRUKLU BAKICI ŞİRKETLERİ 

ADANA YABANCI UYRUKLU BAKICI ŞİRKETLERİ 

BURSA YABANCI UYRUKLU BAKICI ŞİRKETLERİ 

TRABZON YABANCI UYRUKLU BAKICI ŞİRKETLERİ 

KOCAELİ YABANCI UYRUKLU BAKICI ŞİRKETLERİ 

TEKİRDAĞ YABANCI UYRUKLU BAKICI ŞİRKETLERİ 

ADANA YABANCI UYRUKLU BAKICI ŞİRKETLERİ 

GAZİANTEP YABANCI UYRUKLU BAKICI ŞİRKETLERİ 

BODRUM YABANCI UYRUKLU BAKICI ŞİRKETLERİ 

BALIKESİR YABANCI UYRUKLU BAKICI ŞİRKETLERİ 

AFYON YABANCI UYRUKLU BAKICI ŞİRKETLERİ 

ESKİŞEHİR YABANCI UYRUKLU BAKICI ŞİRKETLERİ 

SAMSUN YABANCI UYRUKLU BAKICI ŞİRKETLERİ 

YALOVA YABANCI UYRUKLU BAKICI ŞİRKETLERİ 

EDİRNE YABANCI UYRUKLU BAKICI ŞİRKETLERİ 

KONYA YABANCI UYRUKLU BAKICI ŞİRKETLERİ 

personel talep formu hemen ara

Bir cevap yazın