Yabancı Bakıcı Oturma İzni

Türkiye’ye vize yada vize muafiyeti ile gelen yabancılar, 180 günde 90 gün muafiyeti kapsamında 90 günden daha uzun süre Türkiye’de kalmak istiyorsa oturma izniikamet izni” almak zorundadır. Yabancıların Türkiye’de daha uzun süre kalabilmesi için ikamet izni için göç idaresi randevu dosyasını hazırlıyoruz. Oturma izni alıyoruz.

Yabancı Bakıcı İçin Oturma İzni Nasıl Alınır?

Dora Danışmanlık olarak evinizde çalıştırmak istediğiniz yada çalıştırdığınız yabancı bakıcı için gerekli tüm yasal izinleri alıyoruz.

Yabancı bakıcı için oturma izni almak artık çok kolay! Öncelikle ikamet izni için geçerli yabancı sağlık sigortası olması gereklidir. Dora Danışmanlık sizlere en uygun fiyata yabancı sağlık sigortası temin etmektedir. Daha sonrasında göç idaresi e-ikamet randevu sistemi üzerinden oturma izni başvurusu yapıyoruz. Yabancı bakıcı için hazırladığımız oturma izni dosyasını randevu günü ve saatinde bakıcınız bizzat göç idaresi teslim ediyor. Daha sonrasında ise kartı beyan adrese teslime edilmektedir.

Hızlı ve kolay ikamet izni almak için bizi arayın. Kaçak yabancı bakıcınız bizimle hızlıca yasal hala gelebilir. Detaylı bilgi için hemen bizi arayabilirsiniz.