Yabancı Ev Yardımcısı

Yoğun çalışan yada evde bebek ve çocuklu ailelerin, evde çalıştırmak üzere en çok ihtiyaç duyduğu, firmamızdan sıkça acil olarak talep ettiği personel grubu bayan bakıcıev yardımcısı diyebiliriz. Ev temizliği, konusunda özellikle bebekli ailelerin olmazsa olmazı diyebileceğimiz konuların başında ise ev işlerine yardımcı gelmektedir. Ev temizlikçisi, arayan aile yada işverenlerimizin; yarım gün, günlük, gündüzlü, yarı zamanlı (part-time) veya yatılı çalışabilecek eleman talebi ihtiyacını yabancı ev yardımcısı personellerimizle karşılıyoruz.


Son dönemde özellikle güvenilir, referanslı ve hijyen konusunda dikkatli temizlikçi bulmak da zorlanan, Türkiye geneli tüm illere, evde yada villa da çalışabilecek ev yardımcısı arayan ailelerimize, temizlikçi bulma konusunda deneyimli personellerimizle hızlı ve kalıcı çözümler sunarak hizmet veriyoruz.
Eve temizlik için yardımcı bayan arıyorum, diyorsanız. Dora Danışmanlık, yaşam alanlarınızın covid-19 pandemi döneminde de ev temizliği için ihtiyacınız olan personellerle, evde hijyen ve temizliği sunabilecek, bu konuda sizlere ciddi konfor yaşatabilecek bayan temizlikçi kadrosu ile hizmet vermektedir.

Evde çalıştırmak istediğiniz ev yardımcısı’nın görevleri;

  • Evin temizliği
  • Çamaşır ve ütü işleri
  • Yemek ve sofrayı hazırlamak 
  • Misafirlere ikram ve servis yapma
  • Çocuklu aile ise (çocukları okuldan karşılama ve yemek hazırlama) 

Ev yardımcısı çalışma şekli günlük, part-time, gündüzlü veya yatılı olarak çalışabilmektedir. 

Günlük çalışma saatleri: genellikle 09:00 – 18:00 saat dilimi arasında evin temizliği konusunda hizmet verir.

Yarım gün çalışma saatleri: tercihe göre 09:00 – 14:00 veya 13:00 – 17:30 arası hizmet vermektedir.

Gündüzlü çalışma saatleri: aylık ve gündüzlü olarak çalışan personeller tercihe göre haftanın 5 yada 6 günü  09:00 – 19:00 arası hizmet vermektedir.

Yatılı çalışma saatleri: haftanın 5 veya 6 günü olarak çalışan yatılı personeller ailenin yaşam şekline göre 07:30 -09:00 güne başlar akşam ise 20:00-21:00 arası odasına çekilir.

Ev yardımcısı fiyatları personelin çalışma ve çalıştırılma şekline göre değişkendir. Ortalama ev yardımcısı fiyatları;

Yarım gün ev yardımcısı ücreti: 150 – 250 TL arası

Günlük ev yardımcısı ücreti: 250 – 450 TL arası 

Parttime ev yardımcısı ücreti: talebe göre değişmektedir. Danışmanımızla iletişime geçebilirsiniz.

Gündüzlü ev yardımcısı ücreti: 3.000 – 5.550 TL arası 

Yatılı ev yardımcısı ücreti: 4.500 –  6.500 TL arasıdır. Yukarıdaki bahsettiğimiz ev yardımcısı ücretleri çalışma yeri, çalışma şekli ve evin duruma göre değişkenlik göstermektedir.

 

Avrupa Yakası: Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu

Anadolu Yakası: Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar

Şehirler: Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Isparta, Mersin, İstanbul, İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, K.maraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon,  Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Bayburt, Karaman, Kırıkkale, Batman, Şırnak, Bartın, Ardahan, Iğdır, Yalova, Karabük, Kilis, Osmaniye, Düzce