Yabancı bakıcı ücretleri

Bu yazımızı başlamadan önce yanlış bilinen gerçeği ve her geçen yayılmakta olan yanlışı düzeltmek isteriz. Öncelikle bakıcı ücretleri konusunda birbirinden ilginç telefonlar almaktayız.

2019 yılı için size şunu demeyi çok isterdik. Örneğin yabancı bakıcı ücretleri XXX TL yada yabancı uyruklu bakıcı ücretleri YYY $ Dolar ama üzgünüz ki bu yanlış bilinen diye bahsettiğimiz konudur. 2019 Bakıcı ücretleri tamamen sizin bütçenize uygun olan rakamlarla bağlıdır. Örnek vermemiz gerekirse 2 yaş çocuk bakımı ve ev işlerinize yardımcı olabilecek orta yaşlarında bir bakıcı arıyoruz. Ailece yani karı koca olarak çalışmaktasınız ve aile olarak yabancı bakıcı için vermek istediğiniz ücret: 2750 TL veya 4000 TL diyelim. Bakıcı fiyatı budur. Nasıl diyecek olursanız. Dora Danışmanlık olarak sizlerin belirlemiş olduğu rakamlara göre portföy çalışması yapılmaktadır. Sizin vermek istediğiniz ücret ile bakıcıların talep ettiği ücretin eşleşmesi durumunda sizlerle yüz yüze görüşmesi veya CV gönderimi sağlanmaktadır. Unutmayın ki yabancı bakıcı adayları kendi belirlediği talep ettiği rakamlara göre çalışmaktadır. Bizler bakıcı danışmanlık olarak elemanlarımıza bir maaş bedeli belirleyemeyiz. Bakıcı ücretlerinin en büyük değişkenlik gösterdiği kısımların başında ise; gündüzlü yada yatılı çalışması gelmektedir. 

Bakıcı ücretlerinin değişkenlik göstermesinin en büyük sebebi ise; referanslarının olması, tecrübesi, eğitimli olması, yasal ve kalıcı izinlerinin olması vb sebepler bakıcı maaşlarını yani bakıcı fiyatları ciddi anlamda etkileyerek değiştirmektedir. Yabancı çocuk bakıcısı ücretleri, yabancı bebek bakıcısı ücretleri, yabancı hasta bakıcısı ücretleri veya yabancı yaşlı bakıcı ücretleri için gerekli bilgi ve danışmanlık için bizi arayabilirsiniz.

Dora Danışmanlık olarak bizler sizlerin bütçesine ve aile yapısına en uygun personeli bulmaktan sizlerle tanıştırmaktan memnuniyet duyarız. 

Sizde bakıcı fiyatları ve personel talebi konusunda hemen bizi arayabilirsiniz.

HEMEN ARA PERSONEL TALEP FORMU

Bir cevap yazın