Villaya Karı Koca Hizmetli

KARI KOCA HİZMETLİ

Villa, yalı, malikâne veya çiftliğiniz aradığınız yatılı olarak temizlik ve bakım konusunda çalıştırmak istediğiniz çocuklu veya çocuksuz, aile karı koca hizmetli için hemen bizi arayın. Büyük yaşam alanlarınız için ihtiyacınız olan güleryüzlü, referanslı, tecrübeli, profesyonel ve güvenilir hizmet sunabilecek aile  “karı koca hizmetli” eleman temin ediyoruz. 

Villa için evli çift arıyorsanız size mekanınızı güvenerek emanet edebileceğiniz, görünüşü ve davranışları düzgün, saygılı, yemek hizmeti verebilen ve servis yapabilen, güler yüzlü, sorumluluk duygusuna sahip ve titiz insanlar gerekecek. Evin mahremiyetine saygı göstermek, sıkı ağızlı olmak, mekanın genel bakımıyla ilgilenmek, temizlik konusunda özenli olmak da böyle bir işi yapacak kişilerin sahip olması gereken vasıflar arasındadır.

VİLLAYA KARI KOCA HİZMETLİ

Villaya verdiğimiz karı koca aile hizmetinde, Villa karı koca hizmetlide görev dağılımı erkek villanın bahçe, havuz, şoförlük vb. hizmetlerinden sorumlu olup, bayan villanın tüm ev işlerinden, günlük yemeklerin yapımı, villanın düzeni ve misafir karşılamadan sorumlu olarak yatılı çalışan karı koca ev hizmetlisidir.

Villada karı koca hizmetli olarak çalışan bayan evde çocuklar konusunda da aileye destek vermektedir. Çocuklarla ilgili destek verdikleri görevler içerisinde çocukların kahvaltısı, okula giden çocuğun servise veya evin aile şoförüne teslim edilmesi, okul dönüşü çocuğun karşılanması ve yemek yedirilmesi, kıyafetlerinin değiştirilmesine yardımcı olmaktadırlar. Villa çiftlerinden çocuk konusunda da destek alabilirsiniz.

KARI KOCA HİZMETLİ ÜCRETLERİ

Villa, yalı ve malikane tarzı büyük yaşam alanlarınız için ev işleri, bahçe bakımı, şöförlük ve havuz bakımı vb. işlerin yapımı için karı koca aile arayan işverenlerin en çok merak ettiği ve Google.com’da araştırdığı konulardan biride ev işlerine yardımcı ücretleri olmuştur. Son zamanlarda referanslı karı koca çift ile çalışmak isteyen işverenler karı koca ev hizmetlisi fiyatları 2019 yılında ise dolar yada TL maaş ödemesi konusu değişen döviz kurlarına bağlı olarak personelle anlaşarak ödemeyi TL olarak da yapabilmektedir. Yabancı yardımcı aile maaşı özelliklerine bağlı olarak farklılık göstermektedir.

Siz değerli ailelerimizle çalışacak villa çiftleri son tarihli adli sicil temiz kağıdı, ikametgah, nüfus cüzdan sureti ile işe başlatılır.

KARI KOCA HİZMETLİ ARIYORUM

Ev işlerine yardımcı arayan işverenler için güleryüzlü, güvenilir, eğitimli ve referanslı temizlikçi bayan konusunda portföyümüz deneyimli kişilerden oluşmaktadır.

Alanında uzman insan kaynakları personellerimiz villanız için en uygun karı koca çift veya aile adayı belirlemek için itina ile çalışmaktadır.

Villada çalışacak karı koca aile arayan işverenlerimiz için en önemsediğimiz konuların başında güven gelmektedir. Villa için güvenilir yatılı aile portföyümüzde Türk yada yabancı uyruklu personellerimiz mevcuttur.

Sizde karı koca villa hizmetlisi arıyorum diyorsanız! Hemen bizi arayabilirsiniz.