Temizlikçi Bayan

TEMİZLİKÇİ

Ev yada villanıza aradığınız gündelikçi, aylıkçı, tam zamanlı veya yatılı olarak ev temizliği konusunda ihtiyacınız olan güleryüzlü, referanslı, tecrübeli, profesyonel ve güvenilir hizmet sunabilecek  “Temizlikçi” eleman temin ediyoruz. 

Çocuklu yada çocuksuz ailenin olmazsa olmaz diyebileceği konuların başında ev temizliği gelmektedir. Çocuklu aile ile çocuksuz işverenlerin temizlikçi bayandan beklentisi farklılık göstermektedir. Temizlikçi arayanlar, öncelikle ev temizliği konusunda temizlikçi kadın ile beklentilerini açık ve net bir şekilde konuşmalıdır.

Sizde temizlikçi arıyorum diyorsanız! Hemen bizi arayabilirsiniz.

TEMİZLİKÇİ BAYAN

Ev Yardımcısı (Temizlikçi) Görevleri

Günlük ev işlerinin tamamını yapmak (Yemek, Ütü, temizlik, çamaşır, bulaşık)

Çalışma şekli

Yatılı tam zamanlı haftada bir gün 24 saat izin kullanırlar aile ile yapılan anlaşma gereği hafta içi veya hafta sonu izin kullanılır.

Gündüzlü hafta içi veya talebiniz doğrultusunda hafta sonu cumartesi dahil çalışır. Pazar günü izin kullanır.

Part-time, haftanın belli gün ve ya saatlerinde talebinize göre hizmet verir.

TEMİZLİKÇİ BAYAN ÜCRETLERİ

Ev yada villa temizliği için temizlikçi bayan arayan işverenlerin en çok merak ettiği ve Google.com’da araştırdığı konulardan biride temizlikçi ücretleri olmuştur. Son zamanlarda referanslı temizlikçi bayan ile çalışmak isteyen işverenler temizlikçi fiyatları 2019 yılında ise dolar yada TL maaş ödemesi konusu değişen döviz kurlarına bağlı olarak personelle anlaşarak ödemeyi TL olarak da yapabilmektedir. Yabancı temizlikçi maaşı bakıcı özelliklerine bağlı olarak farklılık göstermektedir.

TEMİZLİKÇİ BAYAN NASIL BULUNUR?

Eve yardımcı arayan aileler için güleryüzlü, güvenilir, eğitimli ve referanslı temizlikçi bayan konusunda portföyümüz deneyimli kişilerden oluşmaktadır.

Alanında uzman insan kaynakları personellerimiz ev ve villa temizliği için en uygun temizlikçi bayan adayı belirlemek için itina ile çalışmaktadır.

Sizde temizlikçi bayan arıyorum diyorsanız! Hemen bizi arayabilirsiniz.