İzmir filipinli bakıcı

Filipinli Bakıcı Danışmanlık

İzmir ve çevresindeki ilçeler de çocuklarının bakımı için iyi derece de ingilizce bilen profesyonel hizmet sunan filipinli bakıcı ve dadı buluyoruz. Siz de bebeğime, filipinli bakıcı arıyorum, diyorsanız. İzmir bakıcı ajansı ve filipinli dadı arayan, siz değerli ailelerimiz için portföyümüzdeki çocuğunuza en uygun olan güvenilir filipinli dadı ve bakıcı adayı personel kadromuzla, eleman temini yapıyoruz. Bu yazımız da ayrıca sizlere 2021 yılı için merak edilen izmir filipinli bakıcı fiyatı konusunda bilgilendirme yapacağız.

Filipinli bakıcı ücretleri 2021 yılı itibariyle gündüzlü 800 $  Dolar  – 1.000 $ Dolar arası, yatılı çalışacak filipinli dadı ücretleri ise, 900 $ Dolar  – 1.300 $ arasında tecrübesi, eğitimi ve diğer kriterlere göre değişmektedir.

Filipinli Bakıcı, Dadı ve Ev Yardımcısı Ajansı: Dora Danışmanlık

Filipinli bakıcı danışmanlık şirketi: Dora Danışmanlık olarak İzmir ve çevresindeki ilçelerde ikamet eden ailelerimize, ev hizmetlerinde çalıştırmak için aradığı ev yardımcısı bayan talebi için filipinli yardımcı buluyoruz. Filipinli ev yardımcısı bayan ücretleri ise gündüzlü 800 $  Dolar  – 1.000 $ Dolar arası, yatılı çalışacak filipinli yardımcı bayan ücreti ise, 900 $ Dolar  – 1.100 $ arası değişmektedir.

İzmir Bakıcı ve Yardımcı Hizmeti Bölgelerimiz

İzmir‘in Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı ve Urla olmak üzere 30 ilçesi filipinli bakıcı hizmeti bölgelerimizdir.