İstanbul Temizlik Şirketleri

DORA Danışmanlık; güvenilir, deneyimli ve uzman kadrosu ile ev temizliği ve işyeri temizliği konusunda profesyonel temizlikçi hizmeti vermektedir. Ev temizliği konusunda yatılı yada gündüzlü olarak çalıştırmak istediğiniz personeller konusunda sizlere Türk veya yabancı uyruklu personellerimizle hizmet vermekteyiz. 

Ev temizliği için aradığınız gündelik temizlikçi bayan için hemen bizi arayabilirsiniz 

Normal daire yada villanızın temizliği için eve yardımcı bayan ailelerimiz için Özbek, Türkmen, Kırgız, Kazak, Gürcü ve Filipinli yardımcı bayan konusunda hızlı ve kalıcı çözümler sunuyoruz.

İstanbul geneli temizlik şirketleri arayan Avrupa yakası ve Anadolu yakasındaki müşterilerimize hızlı ve profesyonel hizmet veriyoruz.

Avrupa Yakası: Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu

Anadolu Yakası: Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar

Bir cevap yazın