İngilizce Bilen Bakıcı

İNGİLİZCE BİLEN BAKICILAR

İngilizce bilen bakıcı;dediğimizde ülkemizde en çok google’de çıkan yada TV’de çıkan güncel haberlerden dolayı “filipinli bakıcı” akıllara gelmektedir. Fakat; Türkiye’de oturma izni veya çalışma izni ile çalışan diğer yabancı uyruklu ülke vatandaşları da bulunmaktadır. Örneğin; Özbekistanlı “Özbek”, Türkmenistanlı “Türkmen”, Kırgızistanlı “Kırgız”, Gürcistanlı “Gürcü”, Moldovyalı “Moldov”, Azerbaycanlı “Azeri”, “Nepalli”, “Etiyopyalı” vb. ülke vatandaşları da gerek aldıkları eğitimden dolayı gerek ise ülkedeki zorunlu 2. ana dil olmasından dolayı iyi derece de ingilizce konuşabilen bakıcı ve yardımcıları portföyümüzde kolayca bulabilirsiniz.

Türkiye koşullarında ebeveynler çocuklarının gelişim süreci içerisindeyken, Dünyada geçerli olan ve gelecek iş hayatlarında hayati önem taşıyan İNGİLİZCE dil bilen bakıcı yada dadı ile çocuğunun büyümesi ve bakımının yapılmasını tercih etmektedir.

İngilizce bilen ve konuşabilen bakıcı ücretleri bakıcının özelliği, çalışma şekli, çalışma yeri, deneyim ve referanslarına göre 2019 yılında olduğu gibi 2020 yılında da bakıcı fiyatları farklılık göstermektedir. Her ailemizin bütçesine uygun olan ingilizce dil bilen bakıcı veya ablayı temin etme konusunda her türlü desteği veriyoruz.

İNGİLİZCE BİLEN BAKICI – NEDEN FİLİPİNLİ BAKICI?

Çocuklarla çok iyi anlaştığı gözlenen Filipinli bakıcı; bebek ve çocuk bakımı konusunda profesyonel davranmaları ve yumuşak huylu olmaları nedeniyle en çok tercih edilen bakıcıdır. Birçok ebeveyn bakıcı tercihini Filipinli bakıcı dan yana tercih ediyor.

Firmamızın çalışma prensipleri doğrultusunda ingilizce bilen çocuk bakıcısı ve bebek bakıcı talep eden ailenin her ikisinin de çıkarları gözetilerek hizmet verilmektedir.

Sizde yabancı dil bileningilizce bilen bakıcı veya dadı arıyorum! Diyorsanız. Hemen bizi arayabilirsiniz.

SİZE SUNDUKLARIMIZ?

  • Aradığınız ingilizce bilen bakıcı adayını sizin için en kısa sürede sizlere sunuyoruz.
  • 3 ay süre dilimi içerisinde sizlerin memnun olmaması halinde sınırsız değişiklik hakkı tanıyoruz.
  • İngilizce bilen bakıcı ve yardımcı olarak hizmet verecek yabancı uyruklu personellerimiz oturma (ikamet) izni bulunan yabancılardır.

Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Isparta, İçel (Mersin), İstanbul, İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Bayburt, Karaman, Kırıkkale, Batman, Şırnak, Bartın, Ardahan, Iğdır, Yalova, Karabük, Kilis, Osmaniye, Düzce 

Ülkeler

Amerika, İngiltere, Hollanda, Almanya, Kanada, Fransa, İtalya, İsviçre, Danimarka, Norveç vb. ülkelerde yaşayan ailelerimiz için seyahat engeli olmayan personellerimizle hizmet vermekteyiz.

ÇALIŞMA ŞEKLİMİZ?

Aradığınız ve size uygun olduğunu düşündüğümüz ingilizce bilen bakıcı adayını; yüz yüze mülakat öncesinde sizlere kişisel bilgileri, iş deneyimleri, eğitimi, ücret beklentisi vb. diğer bilgileri içeren personele ait CV; e-mail, whatsapp yada diğer iletişim araçları ile paylaşımı yapılmaktadır. Mülakat sonrasında olumlu bulunan aday için sizden sözleşme karşılığında 1 maaş komisyon talep etmekteyiz. Komisyon oranları personele verilecek ücret kadardır. İş sözleşmesi’nin en önemli maddesi sizlere 3 ay içerisinde sınırsız; yani tekrar herhangi bir ücret ödemeden personel temini maddesi yer almaktadır. 

BAKICIDAN MEMNUN KALMAZSAK?

Dora Danışmanlık olarak bakıcı olarak hizmet verecek personelimizden memnun kalmamanız durumunda gerek iş sözleşmesi gerek ise müşteri memnuniyeti bilinci ile hizmet verdiğimizden 3 ay içerisinde SINIRSIZ personel değişikliği talebinize mümkün olan en kısa sürede yerine getirmekteyiz.

Bir cevap yazın