İngilizce bilen bakıcı: filipinli bakıcı

Genellikle aileler çocuk ve bebek bakımı konusunda hassas olduğu kadar, iyi derecede ingilizce bilen bakıcı bulma ve seçimi konusunda hassaslığını korumaktadır. Yabancı dil bilen bakıcı arayanlar aileler için, iyi derecede ingilizce bilmek gerçekten en önemli kriterlerin başında olduğunu bilerek, Dora Bakıcı Danışmanlık olarak uzun yıllardır, iyi derecede ingilizce bilen bakıcı ve oyun ablası arayanlara filipinli bakıcı buluyoruz. Ayrıca Almanca bilen ve Fransızca – İngilizce bilen bakıcı konusunda ailelerimize dönem dönem eleman temin ediyoruz.

Bu yazımızın devamında yabancı dilen bakıcı arayan aileler için, sunduğumuz hizmetlerin yanı sıra dadı, bebek bakıcısı, oyun ablası, bakıcı fiyatları, çalışma şekilleri hakkında bilgiler paylaşacağız.

İngilizce bilen bakıcı arıyorum, diyerek bizi arayan ailelerimiz için eğitimli, tecrübeli ve iyi derecede ingilizce bilmek kriterini ön plan da tutarak bakıcı, oyun ablası ve dadı buluyoruz. Bu sürecimiz de belirli dönemler de, Türkiye’de bulunan almanca, fransızca ve ingilizce bilen bakıcı portyömüzle eleman temini konusunda ailelerimiz profesyonel bakıcı danışmanlık hizmeti veriyoruz. 

Neden Bakıcı, İyi Derece de İngilizce Bilmeli?

Bebek ve çocuk bakımı yapacak bakıcı, mıutlaka iyi derecede ingilizce bilmek zorundadır. Çocuklar duyduğu ve gördüğü şeyleri kolay kolay kesinlikle unutmazlar ve taklit etmeyi severler, bundan dolayı öğreticideki şive problemi çocuklar da artikülasyon problemi oluşturabilir.

Artikülasyon bozukluğu nedir ?

Kişi sesleri, heceleri yada sözcükleri doğru biçimde kullanamıyorsa ve bundan dolayı da  dinleyici, kişinin ne dediğini anlamayıp daha dikkatli dinlemek zorunda kalıyorsa bu kişilerdeki bozukluk artikülasyon bozukluğu olarak adlandırılabilir.

İngilizce Bilen Bakıcı Fiyatları

Ülkemizde ingilizce bilen bakıcı arayanlar danışanlarımızın, en çok bize danıştığı konuların bir diğeri ise ingilizce bilen bakıcı ücretleri olabiliyor. Bu konuda 2020 bakıcı fiyatları yazılarımızda yer verdiğimiz rakamlar aslında gelecek 2021 yılı ingilizce bilen bakıcı fiyatları part-time, gündüzlü veya yatılı çalışma şekline göre farklılık gösterebiliyor. Aylık bakıcı maaşı ile çalışan elemanlar dışında, günlük yani parttime olarak (yarım gün) ingiliz bilen evde bakıcı hizmeti sunabilecek CV portföyümüzden personeller bulabilirsiniz. 

Parttime (yarım gün veya tam gün) ingilizce bilen bakıcı fiyatları için lütfen bizi arayınız.

Gündüzlü ingilizce bilen bakıcı fiyatları: genellikle hafta içi 5 gün sabah 09:00 – 18:00 yada 19:00 saati arasında çalışarak hizmet vermektedir. İngilizce bilen bakıcı portföyümüzde genellikle en çok tercih edilen bakıcı veya oyun ablası filipinli bakıcı olmaktadır. Ücretleri ise; 800 $ dolar ile 1200 $ dolar arası ücreti tecrübesi, eğitimi vb kriterlere göre değişkendir.

Yatılı ingilizce bilen bakıcı ücretleri; haftanın 6 günü ailelerin sunacağı kendine ait oda ve imkanlar ile yatılı olarak çalışmaktadır. Ücretleri ise; 1.000 $ dolar ile 1300 $ dolar arası ücreti tecrübesi, eğitimi vb kriterlere göre değişkendir.

Detaylı bilgi almak için blog sayfamız da bulunan ingilizce bilen bakıcı ve bakıcılarımız kategorisindeki yazılarımızı okuyabilir. Hemen bizi arayabilirsiniz…