Hasta Bakıcı

Hasta Bakıcısı mı Arıyorsunuz?

Hasta bakımı ve hasta bakıcı adayını hasta için en önemli unsurların başında gelmektedir. Hasta bakımı; ciddi dikkat ve tecrübe isteyen tedavi sürecidir. Doktor tedavisi kadar hasta bakıcısı personelinin yapacağı tedavi hayati önem taşımaktadır. 

Yatalak ”Felçli” Hasta Bakıcısı mı Arıyorsunuz?

Yatalak hasta bakımı; yatalak hasta’nın sağlığına kavuşmasının önemli evrelerinden biridir. Örneğin; yatalak bir hastanın fiziksel hijyeni ve ruhsal motivasyonu yüksek tutulmalıdır. Kaza sonucu yada doğal nedenler ile yatalak olan veya kısmi yürüyebilen felçli hasta için fizik tedavi uygulaması konusunda hasta bakıcısı deneyimli fizyoterapist kadromuzla sizlere hizmet veriyoruz.

İyi Hasta Bakıcısı Nasıl Bulunur?

İyi bir hasta bakıcısı arayanlar bulmak için hasta yakınları birçok yolu denemektedir. Örnek vermek gerekirse öncelikle çevresindeki akraba, komşu vb. alternatifleri denemektedir. Sonrasında ücretsiz yani komisyonsuz eleman temin edebileceğini düşünerek iş ilanları yayınlayan bakıcı bulma sitelerine iş ilanı bırakarak aday bulmaya çalışmaktadır. Fakat bu alternatifleri denerken bazen iyi bazen ise kötü deneyimler edinmektedir. İyi bakıcı bul için sizlere en önemli tavsiyemiz profesyonel hasta bakıcı hizmeti veren hasta bakıcı danışmanlık şirketleri aracılığı ile bakıcı temin etmeniz olacaktır. 

Profesyonel Hasta Bakıcı Görevleri Nelerdir?

  • Öncelikle Hastanın evde veya hastane ortamındaki fiziksel hijyen ve bakımı
  • Daha sonrasında ise hastanın evde veya hastane ortamındaki yaşam alanının temizliği 
  • Doktor’un uygulamış olduğu tedavi sürecine göre tansiyon, şeker vb. ölçüm takibi
  • Doktor’un uygulamış olduğu tedavi sürecine göre ilaç takibi
  • Doktor’un uygulamış olduğu tedavi sürecine göre hastanın beslenmesi
  • Hastanın ruhsal motivasyonunun yüksek tutulması vb. önem arz eden bilgiye sahip hasta bakıcılar tercih edilmelidir.

Evde yada Hastane İçin Hasta Bakıcı mı Arıyorsunuz?

Aradığınız evde veya hastane de hasta bakıcısı ise sizlere gündüzlü belirlemiş olduğunuz saatlerde hizmet verecek yada yatılı dediğimiz hasta bakıcı hafta da kaç gün istiyorsanız hastane ortamında hastanızın yanında gece gündüz kalabilecek erkek ve bayan refakatçi personellerimiz ile sizlere profesyonel hizmet veriyoruz.

Yaşlı ve Hasta Bakıcı Fiyatları Nedir?

Siz değerli hasta yakınlarına öncelikle şunu belirtmek isteriz. Evde yada hastanede bakımı yapılacak hastanın bakımı için hasta bakıcısı fiyatları siz belirliyorsunuz. 

Her hastanın bakımı ve çalışma şekli farklılık gösterdiği için her hasta bakıcısının talep etmiş olduğu bakıcı ücretleri de farklılık göstermektedir. Ayakta hasta yada yatalak hasta için bakıcı maaşları farklılık gösterebilmektedir. 

Dora Danışmanlık hasta bakıcı portföyümüzde Türk yada yabancı uyruklu hasta bakıcısı bulunmaktadır. Canlı destek hattımız whatsapp dan yada çağrı merkezimize gelen telefonlarda hasta bakıcısı fiyatları nedir? diyerek ciddi telefon almaktayız. Bazı ailelerimizde kulaktan duyma yada aldıkları dış kaynaklarından edindikleri bilgi dahilinde anladığımız bakıcı ücretleri sabit olduğunu düşünmektedir. Hasta bakıcısı ücretleri; hasta bakımı yapılacak yer, zaman, çalışma şekli, hastanın durumu, Türk mü? yabancı mı? gibi etkenlere baglı olarak farklılık göstermektedir. Hasta bakıcısı maaşları siz değerli ailelerimizin bütçesine göre uygun olan adaylar ile görüşülerek belirlenmektedir.

Acil Hasta Bakıcısı mı Arıyorsunuz?

Acele olarak hasta bakıcısı arıyorum! Diyorsanız. Sizler için günlük, haftalık veya aylık olarak çalışabilecek gündüzlü ve yatılı kalabilecek Türk ve yabancı hasta bakıcısı portföyümüzle haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz.

Bakıcı arıyorum! Diyorsanız. Hemen bizi arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın