Filipinli Bakıcı Bursa

Bursa ve çevresinde yaşayan çocuklarının bakımı için iyi ingilizce bilen bakıcı hizmeti almak isteyen ailelerimize filipinli bakıcı ve dadı buluyoruz. Siz de çocuğunuz için Bursa da filipinli bakıcı arıyorum, diyorsanız. Bursa bakıcı ajansı ve filipinli dadı arayan, siz değerli ailemiz için portföyümüzdeki çocuğunuza en uygun olan güvenilir filipinli dadı ve bakıcı adayı personel kadromuzla, eleman temini yapıyoruz. Bu yazımız da ayrıca sizlere 2021 yılı için merak edilen Bursa filipinli bakıcı fiyatı konusunda bilgilendirme yapacağız.

Filipinli bakıcı ücretleri 2021 yılı itibariyle gündüzlü 800 $  Dolar  – 1.000 $ Dolar arası, yatılı çalışacak filipinli dadı ücretleri ise, 900 $ Dolar  – 1.300 $ arasında tecrübesi, eğitimi ve diğer kriterlere göre değişmektedir.

Filipinli Bakıcı, Dadı ve Ev Yardımcısı Ajansı: Dora Danışmanlık

Filipinli bakıcı danışmanlık şirketi: Dora Danışmanlık olarak Bursa da ve çevresindeki ilçeler de ikamet eden ailelerimize, ev hizmetlerinde çalıştırmak için aradığı ev yardımcısı bayan talebi için filipinli yardımcı buluyoruz. Filipinli ev yardımcısı bayan ücretleri ise gündüzlü 800 $  Dolar  – 1.000 $ Dolar arası, yatılı çalışacak filipinli yardımcı bayan ücreti ise, 900 $ Dolar  – 1.100 $ arası değişmektedir.

Bursa Bakıcı ve Yardımcı Hizmeti Bölgelerimiz

Bursa‘nın ilçeleri; Osmangazi, Nilüfer, Büyük Orhan, Yıldırım, Gemlik, Harmancık, Gürsu, İznik, Karacabey, İnegöl, Kestel, Mudanya, Orhaneli, Orhan Gazi, Keles, Mustafakemalpaşa ve Yenişehir filipinli bakıcı hizmeti bölgelerimizdir.