Ankarada hasta bakıcı ilanları

”Ankara’da Hastalarınız Bizimle Güvende!”

Dora Danışmanlık, 2005 yılından beri herhangi kaza, doğum veya sonradan yaş vb. kriterlere bağlı olarak fiziksel hareketin kısıtlanması nedeniyle evde hasta bakımı ihtiyacı olan genç yada yaşlı yakınlarınız için ACİL durumlarda 7 gün | 24 saat hasta bakıcı temin ediyoruz.

Unutmamalıyız ki! Günümüz koşullarında genç yada yaşlı önemli değil, hepimiz bakıma muhtaç kalabiliriz. Siz hasta bakıcısı arıyorum! diyen, değerli hasta yakınlarımız için koşulsuz güvenilir hizmet, tecrübeli ve deneyimli hasta bakıcı portföyümüzle hasta bakıcı hizmetleri veriyoruz.

  • Evde Hasta Bakıcısı
  • Hastanede Hasta Bakıcısı

Dora Danışmanlık, hastanızın bulunduğu ortam ve koşullara göre günlük, gündüzlü veya yatılı olmak üzere her çalışma şekline uygun referanslı hasta bakıcı kadromuzla ile hizmetinizdeyiz.

”Ankara Evde Hasta Bakıcısı”

Yalnız veya aile bireyleri yanında yaşayan, yatalak yada kısmı fiziksel engeli olan yakınlarınıza hasta bakıcı hizmetleri alanında kendini geliştirmiş ve evde hasta bakıcı personellerimizle kalıcı çözümler sunuyoruz. Evde hasta bakıcı hizmeti sunan erkek yada bayan elemanlarımızla, sizlerin tercih edeceği çalışma şekline göre; ister yatılı isterseniz gündüzlü olmak üzere tam zamanlı hizmet verir.

Bilgilendirme: hasta bakıcı ücretleri personellerimizin çalışma şekli ve hastanın durumu göz önünde bulundurularak evde,hastanede,gündüzlü veya yatılı çalışmasına bağlı olarak fiyatları farklılık göstermektedir!

Hasta yaşlı bakımı dikkat ve tecrübe isteyen hasta bakıcılık hizmetidir.

Bakıcı seçerken en çok dikkat edilmesi gereken konulardan bir diğeri ise; hasta bakıcı firmaları arasından size en uygun olanı seçmektedir. Bu konuda sizlere 14 yıllık tecrübemizle hasta bakıcı şirketleri arasında en çok tercih edilen firma olmanın haklı gururu ve bilinci ile hizmet veriyoruz.

 İş ilanları sayfamızda Ankarada hasta bakıcı arayanlar ile Ankarada hasta bakıcı ilanları  bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın